David Beckham

David Robert Joseph Beckham (2 Mayıs 1975 - ), İngiliz futbolcu. Ağustos 2006 itibariyle Real Madrid ve İngiltere Milli Futbol Takımı'nda...

David Robert Joseph Beckham (2 Mayıs 1975 - ), İngiliz futbolcu. Ağustos 2006 itibariyle Real Madrid ve İngiltere Milli Futbol Takımı'nda forma giymektedir. Sezon sonunda Real Madrid'den ayrılarak ABD'de LA Galaxy MLS (Major League Soccer) ile 250 milyon dolarlık beş yıllık bir anlaşmaya imza atacaktır.

Eşi Victoria Beckham, Spice Girls grubunun eski üyelerindendir.

2006 FIFA Dünya Kupası sonrası 31 yaşında İngiltere milli takım kaptanlığını bıraktığını açıklamıştır. Arkadaşı Tom Cruise'un üyesi olduğu Scientology tarikatına girdiği söylenen futbolcu,bu sezon Real Madrid ile sözleşmesini yenilemediği için Los Angeles Galaxy takımına transfer oldu. Transfer olmasındaki en büyük sebeblerin başında Fabio Capello'nun da baş rol oynadığı basın tarafından tahmin edilmektedir.Zaten Los Angeles Galaxy imzayı atmasından itibaren Capellonun antremanlara cıkacak fakat maçlarda yer almıycak kelimesi her şeyi acıklıyordu. Belkide bir başka sebebi Beckham'la beraber Real Madridin bırakın kupa almasını hatırı sayılır bir başarıya imza atamamasıdır.Ama artık Beckham için Bunların pek bi önemi yoktur heralde. Beckham ve ailesini artık Hollwood'un renkli göz kamaştırıcı yaşamı bekliyordu çünkü. Zaten eşi bir Hollwood hayranı.

İlgili konuları ara


Görüşler

Bu konuda henüz görüş yazılmamış.
Gürüş/yorum alanı gerekli.
Markdown kodları kullanılabilir.

David Beckham
David Beckham