Ziebart

Ziebart (Tam adı: Ziebart International Corporation), merkezi Michigan'da yer alan, başta ABD ve Kanada olmak üzere dünyanın çeşitli ülkelerinde otomobil koruma ve bakım sektöründe faaliyet gösteren şirket. Dünyanın 40 ülkesinde faaliyette bulunan Ziebart, ABD'de 1954 yılından, Türkiye'de 1991'den beri oto koruma ve bakım sektöründe hizmet vermektedir.Ziebart (Tam adı: ``Ziebart International Corporation``), merkezi Michigan`da yer alan, başta ABD ve Kanada olmak üzere dünyanın çeşitli ülkelerinde otomobil koruma ve bakım sektöründe faaliyet gösteren şirket.

Dünyanın 40 ülkesinde faaliyette bulunan Ziebart, ABD`de 1954 yılından, Türkiye`de 1991`den beri oto koruma ve bakım sektöründe hizmet vermektedir.

Ziebart sadece istasyonlarında profesyonelce uygulanması amacıyla ürettiği ürünlerle, araçların boyalarını koruma, iç mekanlardaki deri-kumaş döşeme, halı vinil aksamlarını koruma ve yol seslerinin yalıtımını sağlayan sistemleri uygulamaktadır. Bunun yanında UV ışınlarını kesen, çizilmeye dayanıklı cam filmi ve kaput koruyucu film uygulamalarını da aksesuar olarak sunmaktadır.

LinklerKaynaklar

Vikipedi

İlgili konuları ara


Görüşler

Bu konuda henüz görüş yazılmamış.
Gürüş/yorum alanı gerekli.
Markdown kodları kullanılabilir.

Ziebart
Ziebart