Timur Savcı

Timur Savcı, 1975 yılında Adana'da dünyaya gelmiştir. Üniversitede öğrenim gördüğü yıllarda yapım asistanı olarak işe başlamış ve iyi bir yapımcı olmayı kafasına koyan Savcı, Hukuk fakültesinde süren eğitim ve öğrenim hayatına son vermiştir. Tims Productions adlı yapım şirketinindeTimur Savcı
Timur Savcı
Timur Savcı, 1975 yılında Adana'da dünyaya gelmiştir. Üniversitede öğrenim gördüğü yıllarda yapım asistanı olarak işe başlamış ve iyi bir yapımcı olmayı kafasına koyan Savcı, Hukuk fakültesinde süren eğitim ve öğrenim hayatına son vermiştir. Tims Productions adlı yapım şirketininde sahibi olan Timur Savcı, Türk televizyon kanallarında gösterime giren popüler bir çok yerli dizinin yapımcılığını üstlenmiştir. Bunlardan en önemlileri; Kavak Yelleri, Bir Bulut Olsam, Es Es, Derdest ve Melekler Korusun. Aynı zamanda çeşitli sinema filmlerinede imza atmıştır.

İlgili konuları ara


Görüşler

  • misafir Avatar
    misafir - 5 yıl önce
    Timur Savcı'yı bu güne kadar Türk aile yapısını bozmaya yönelik yapmış olduğu dizilerden dolayı şiddetle kınıyorum. Bu iletiyi yayınlamama sebep olan, daha doğrusu tuzu biberi olan ve yeni gösterime giren, muhteşem yüzyıl isimli, devletimizi, milletimizi ve tarihimizi karalamaya yönelik böyle bir dizinin daha yapımcılığını üstlenmiş olmasıdır. kendisini yüce türk milleti ve şahsım adına birkez daha kınıyorum. umarım tez zamanda hatalarını görüp, türk islam yapısına uygun, aile birliğimizi korumaya yönelik, doğru dürüst yapımlarla adını duyurur.

Gürüş/yorum alanı gerekli.
Markdown kodları kullanılabilir.