Etiket: Georgia

Roswell, Georgia

Roswell, ABD`nin Georgia eyaletinde bir şehirdir. Yaklaşık 90000 kişilik bir nüfüsu vardır. Atlanta şehrin`e yaklaşık 30 km uzaklıktadır. Alpharetta, Milton, ve John`s Creek şehirleriylerine çok yakındır.

Frank Mason Robertson

Frank Mason Robinson, 1886 yılının Mayıs ayında Atlanta, Georgia'lı eczacı Dr. John S.

Alpharetta

Alpharetta, ABD`nin Georgia eyaletinde bir şehirdir. Yaklaşık 45000 kişilik bir nüfüsu vardır. Atlanta şehrin`e yaklaşık 30 km uzaklıktadır. Roswell, Milton, ve John`s Creek şehirleriylerine çok yakındır.

Atlanta Braves

Atlanta Braves, ABD'nin 1966 yılından beri Atlanta, Georgia şehrinde bulunan ve Major League Baseball liginin National League Doğu Grubu'nda mücadele eden beyzbol takımıdır.

Amerikan Ordusu 75. Ranger Alayı

75. Ranger Alayı, Amerikan Ordusu Ranger`ları olarakta bilinir. Bir hafif piyade özel operasyon gücüdür. Amerikan Ordusu Özel Kuvvetler Komutanlığı (USASOC)` a bağlı olarak çalışırlar. Merkezleri Benning, Georgia` dadır. 75. Ranger Alayı oldukça esnek, ağ...

Anja Rücker

Madalya başlık

Will Wright

Will Wright (d. 20 Ocak, 1960) Amerikalı bilgisayar tasarımcısı ve oyun kalkınma şirketi Maxis`in kurucusudur. En çok bilinen ve sevilen oyunları arasında SimCity, The Sims ve Spore sayılabilir. Atlanta, Georgia`da doğmuş, Georgia Institute of Technology`...