Yada ProdüksiyonYada Prodüksiyon

Mustafa Sandal`ın 1997 yılında kendi ismi adı altında kurduğu ve 2000 yılının Ekim ayında ünvan değişikliği yaparak uzun zaman üzerinde çalıştığı bir prodüksiyon şirketidir. Yada`da Mustafa Sandal prodüksiyonlarının yanı sıra başka prodüksiyonlar ve çeşitli organizasyonlar yapılacaktır.

Düzenli çalışmayı yaşam felsefesi olarak belirleyen sanatçı bu özelliğini burada da gösteriyor ve öyleki, yapılacak her iş ve alınacak her karar öncesinde uzun bir ön hazırlık yapılıyor. Tüm detayların konuşulduğu toplantılar sonucunda alınan kararlar doğrultusunda işlere yön veriliyor. Yada`nın amaç ve hedeflerinden birisi de çok ama yanlış işler yapmak yerine az ama başarılı işler yapmak...

Mustafa Sandal Yada`yı şöyle açıklıyor; "Allah insana doğadaki bütün canlıların haricinde bir özellik vermiş o da seçim yapma özelliği sen gidip alkolik olabilirsin yada spor yapıp kendine bakabilirsin. O seçim insana verilmiş çok özel bir yetenektir. Onun benim için tabiri yada. "Yada prodüksiyon`un çalışma prensibini ise şöyle açıklıyor; "Güzel şeyler yapalım, kaliteli şeyler yapalım, keyifli şeyler yapalım"

Linkler

Kaynaklar

Vikipedi

İlgili konuları ara


Görüşler

Bu konuda henüz görüş yazılmamış.
Gürüş/yorum alanı gerekli.
Markdown kodları kullanılabilir.