--}}

Red Bull Local Hero Tour

Red Bull Local Hero Tour her yıl Red Bull firması sponsorluğunda dünyanın çeşitli ülkelerinde yapılan bir kaykay yarışması ve kaykay turu.

Red Bull Local Hero Tour her yıl Red Bull firması sponsorluğunda dünyanın çeşitli ülkelerinde yapılan bir kaykay yarışması ve kaykay turu. Yarışma düzenlendiği ülkedeki kaykaycıları bir araya getirmeyi amaçlar ve kazanan yarışmacıları sponsorluk ile ödüllendirir. 2007 yılında Türkiye programına Almanya`dan Mack McKelton ve İsrail`den Boaz Aquino ile 2006 Red Bull Skate Shot Türkiye birincisi Can Uzer ve ikincisi Cenk Topgül eşlik edecek. Dörtlünün tur programı, Bursa, İzmir, Antalya ve Ankara`yı kapsamaktadır. Her şehirde önce yerel kaykaycılarla buluşacak olan ekip, o şehrin en iyi kaykaycısını bulmak üzere mini bir yarışma yapacak ve bu yarışmalarda jüri olarak görev alacak. Bunun yanı sıra kaykaycılar bu şehirlerde daha önce hiç kayılmamış tarihi ve orijinal mekanlarda kayarak çekimler gerçekleştirecekler.

Yarışmanın 2007 Türkiye programı şu şekildedir.Sonuçlar 2007Bursa Kazanan ve 01 Aralık İstanbul finaline hak kazananlar:
  • Orcan Özcan 23
  • Ahmet Bozkuş 22


İzmir Kazanan ve 01 Aralık İstanbul finaline hak kazananlar:
  • Murat Şengül ?


Antalya Kazanan ve 01 Aralık İstanbul finaline hak kazananlar:
  • Melih Kavla 15


Ankara Kazanan ve 01 Aralık İstanbul finaline hak kazananlar:
  • Okan Özer ?


İstanbul Final

Kazananlar: 1. Mert Kafalı (İstanbul) 2. Kadircan Vuruşkaner (Bursa) 3. Tuncay Koçal (İstanbul) seçildi.  

KaynaklarLinkler

Kaynaklar

Vikipedi

İlgili konuları ara


Görüşler

Bu konuda henüz görüş yazılmamış.
Gürüş/yorum alanı gerekli.
Markdown kodları kullanılabilir.