--}}

Kuzuluk Spor Kulübü

Kuzuluk Spor Kulübü, resmi adı Osmanbeyspor olan futbol takımı. Sakarya`nın Akyazı ilçesi, Kuzuluk beldesinde 2007`de kuruldu. Kurulduğu ilk senede 2. amatör kümede mücadele etmeye başladı ve ilk sezonunda finale kadar yüselmeyi başardı. Halen 2. amatör kümede mücadele eden takımın forma renkleri mavi-beyazdır. Beldenin bir diğer takımı olan Kuzuluk Gençlikspor`la bir mücadele içerisindedir. Kulübün başkanı, Fatih Sarı; yöneticileri, Mehmet Sarı, Sedat Ateş, Osman S

Kuzuluk Spor Kulübü, resmi adı Osmanbeyspor olan futbol takımı. Sakarya`nın Akyazı ilçesi, Kuzuluk beldesinde 2007`de kuruldu. Kurulduğu ilk senede 2. amatör kümede mücadele etmeye başladı ve ilk sezonunda finale kadar yüselmeyi başardı. Halen 2. amatör kümede mücadele eden takımın forma renkleri mavi-beyazdır. Beldenin bir diğer takımı olan Kuzuluk Gençlikspor`la bir mücadele içerisindedir. Kulübün başkanı, Fatih Sarı; yöneticileri, Mehmet Sarı, Sedat Ateş, Osman Sarı, Sinan Sarı, Hakan Koçer ve Alpay Sarı`dır.

2. senesinde sezona hızlı başlayan kuzuluk osmanbeyspor kulübü 1.maçını (topağaç) 10-0 2.maçını ise (kazancıbedil) 3-0 kazandı ve şuanda lider.

futbol-taslak

İlgili konuları ara


Görüşler

Bu konuda henüz görüş yazılmamış.
Gürüş/yorum alanı gerekli.
Markdown kodları kullanılabilir.