Etiket: Süper Baba

İlhan Kilimci

İlhan Kilimci   (d. 1955)   Tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu.

Ortans Kıvanç

D:1948 Ortans Kıvanç, tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu. Bir dönem Şehir Tiyatroları kadrosunda yer alan sanatçı Ortans Kıvanç, Hamdi Alkan Tiyatrosu, Abdullah Şahin Tiyatrosu, Münir Özkul Tiyatrosu, Sadri Alışık Tiyatrosu gibi topluluklar da çalıştı.

Müge Oruçkaptan

Müge Oruçkaptan,   (d. 1957, Gölcük),   Tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu, seslendirme sanatçısı, sunucu.

Melahat Abbasova

Melahat Abbasova   (d. 18 Mayıs 1969, Bakü)   Tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu, yönetmen.

Bican Günalan

Bican Günalan   (d. 1964 - İstanbul)   Tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu. Bir Demet Tiyatro`da oynadığı Fadıl Fıdıllıoğlu karakteriyle tanınır.

Aytaç Yörükaslan

Aytaç Yörükaslan   (d. 1937)   Tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu, mimar. Süper Baba`da Şevket Altuğ`un, Sıcak Saatler`de Mehmet Aslantuğ`un babasını oynamıştır. Ayrıca, Show TV`de yayınlanan Gizli Dünyalar programının sunuculuğunu yapmışt...

İhsan Devrim

İhsan Devrim   (d. 1914 - İstanbul)   Tiyatro ve sinema sanatçısı, yazar. Süper Baba`da Şevket Altuğ`un dedesini oynamıştır.

Serpil Tamur

Serpil Tamur   (d. 1944 - Rodos)   Tiyatro, sinema ve dizi sanatçısı, yönetmen.

Seray Gözler

Seray Gözler   Gerçek adı Seray Düşenkalkar Tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu. Süper Baba`da oynadığı Şule ve Yabancı Damat`ta oynadığı Hayriye rolleriyle tanınır.

Selda Özbek

Selda Özbek   (d. 15 Nisan 1972 - İzmir)   Tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu. Özellikle, Bizimkiler dizisindeki katilin sevgilisi rolüyle tanınır.

Oya Küçümen

Oya Küçümen (d. 24 Ağustos 1966 İstanbul) Tiyatro, Ses ve Seslendirme sanatçısı.