Etiket: Robert de Niro

The Fan (kitap)

``The Fan`` (türkçeye ``Fanatik`` olarak çevrilir) 1995 yılında ABD yazarı Peter Abrahams tarafından kaleme alınmış, fanatizmi ele olan psikolojik gerilim türündedir.

MEHMET ATAY

Mehmet Atay (d. 1957 Ankara).

Analyze That

``Anlatsmadımmı?`` (Analyze That) 2002 yapımlı, Anlat Bakalım filminin devam filmidir. Başrollerinde yine Robert De Niro ve Billy Crystalın oynadığı filmde, Paul Vitti isimli mafya babasının hapisten çıkarak yine eski psikoloğu ile görüşmesini konu almakt...

Avcı (film)

Avcı (Özgün ismiyle; The Deer Hunter), yönetmenliğini Michael Cimino'nun yaptığı 1978 ABD yapımı sinema filmi. Film, bir grup Rus kökenli Amerikalı çelik işçisinin ve ailelerinin hayatını anlatmaktadır.

Arka Sokaklar (film)

Mean Streets yönetmenliğini Martin Scorsese'nin yaptığı, başrollerinde Harvey Keitel ve Robert De Niro olan, 1973 yapımı film.

António Vieira

António Vieira, (d. 6 Şubat 1608–ö.

The Fan

Film

Panter (film)

Panther (özgün adı: Panther), 1995 yapımı, siyah panter ile ilgili bir filmdir. Dram içerikli filmde ayrıca ırkçılığın kötü bir şey olduğu gösterilmektedir.

New York, New York (film)

New York, New York yönetmenliğini Martin Scorsese'nin yaptığı 1977 yapımı film. Scorsese'nin doğduğu New York City'de geçen müzikal bir filmdir.