Etiket: Kore

Age of Empires II: The Conquerors

Age of Empires II: The Conquerors (İmparatorlukların Çağı II: Fatihler) Age of Empires II: The Age of Kings'in genişleme paketi ve Age of Empires Serisi'nin dördüncüsü olan gerçek zamanlı strateji oyunu.

Moğol lekesi

Bir moğol lekesi ya da moğol beneği düzensiz bir doğum lekesi çeşididir ve genel olarak Asya Türk halklarında, doğu Afrika halklarında, Kızılderelilerde ve Hispaniklerde görülür.

Bahri Tanrıkulu

Bahri Tanrıkulu (d. 16 Mart 1980) Türk tekvandocu.

Aria (Gitar)

Aria, 1953 yılında Japonya'da Shiro Arai tarafından kurulmuş bir şirkettir. Şirket 1960 yılında akustik gitar yapımına, 1966 yılında elektro gitar yapımına başlamıştır.

Washburn

Washburn Guitars, kısaca Washburn, 1883 yılında Şikago, Illinois'te kurulmuş müzik aletleri üreten önemli bir firmadır. Firma müzik tarihinde ilk kez bir sanatçı için özel gitar üreten şirket olarak önemli bir yere sahiptir.

Thorolf Rafto Ödülü

Thorolf Rafto Ödülü, her yıl kasım ayının ilk pazar gününde Profesör Torolf Raftos adına insan hakları ideallerini aktif olarak desteklemiş, bir biçimde sembolize etmiş veya bu alanda çeşitli biçimlerde çaba göstermiş kişi, kurum ve topluluklara Rafto Vak...

Tangsudo

Tangsudo, Dangsudo, Tang Soo Do veya Tangsoodo ("Tang Hanedanlığının Sanatı) geleneksel bir Kore savaş sanatıdır ve büyük ölçüde modern Tekvando`nun kaynağıdır.

Temür Olcaytu Han

Temür, Yuan Cheng Zong (1267 - 1307), 1294-1307 arasında Çin imparatoru ve Moğol İmparatorluğu`nun büyük hanı.Yuan Hanedanının (Moğol) (1206 - 1368) bütün Çin üzerinde egemenlik kuran son hükümdarı olmuş, ama Rusya ve Orta Asya`daki Moğol toprakları üzeri...

SS501

SS501 (Double-S 501 olarak söylenir) Güney Koreli 5 erkekten oluşan bir müzik grupüdür. DSP Entertaintment (Daesung enternaintment) altındadırlar.

Savaşım.com

Savaşım online bir stratejik savaş oyunudur. Oyun 3 farklı kutuptan oluşuyor.