Etiket: Kâzım Koyuncu

Viya (albüm)

Viya Kazım Koyuncu`nun ilk solo albümüdür. 2001 yılında Beyoğlu Metropol Müzik tarafından çıkarılmıştır. Albümdeki parçalar şunlardır:

Sultan Makamı (dizi)

Sultan Makamı televizyon dizisi.

Hayde (albüm)

Kazım Koyuncu`nun hayattayken çıkardığı son solo albümünün adı.

Zuğaşi Berepe

Zuğaşi Berepe (Lazca: ``Denizin Çocukları``), Lazca sözlü rock yapan ilk müzik grubuydu. 1992-1998 arası etkinlik göstermiştir.

Yırtık Uçurtma

Yırtık Uçurtma, Ekim 1996'da Yaren Karahasan, Mutlu Arı ve Ertan Subaşat tarafından kurulan, Anadolu Rock müziğinin genç temsilcilerinden olan bir müzik grubudur. Gruba; Ocak 1997'de klavyeli çalgılarda Barış Göker, aynı yılın Mart ayında ise davul'da Şen...

Va Mişkunan

Va Mişkunan, Zuğaşi Berepe`nin 1995 yılında çıkarttığı ilk albümdür.

Gülbeyaz (dizi)

Gülbeyaz, Kanal D`de yayımlanan, yönetmenliğini Özer Kızıltan`ın yaptığı ve başrollerini Şevval Sam ile Nejat İşler`in paylaştığı dizi. Karadeniz kökenli insanların yaşamını anlatan bir dizi filmidir.

Gülbeyaz

Gülbeyaz, 2002-2003 arasında Kanal D'de yayınlanmış televizyon dizisi. Yönetmenliğini Özer Kızıltan'ın üstlendiği dizinin başrollerini Şevval Sam, Nejat İşler, Meral Çetinkaya ve Kamran Usluer oynamıştır.

Fuat Saka

1952 yılında doğan Fuat Saka, İstanbul’da resim, Fransa ve Almanya’da da müzik eğitimi aldı. İlk albümünü 1982 yılında “Yıkılır Zulmün Son Kaleleri” adıyla çıkardı. Bir yıl sonra da “Ayrılık Türküsü” albümünü piyasaya sürdü. 1980’li yıllarda uzun bir süre...

Koyuncu

* Erol Koyuncu