Etiket: Jennifer Lopez

Como Ama una Mujer

Como Ama una Mujer (Türkçe: Bir Kadın Nasıl Sever?), Jennifer Lopez tarafından çıkarılan ilk tam-uzunluklu İspanyolca albümdür. Bu albüm esasen Kolombiyalı besteciler Julio Reyes ve Estéfano tarafından yapılmıştır.

(You Drive Me) Crazy

(You Drive Me) Crazy pop şarkıcısı Britney Spears'ın çıkış albümü ...Baby One More Time 'dan 1999'un üçüncü çeyreğinde çıkardığı üçüncü teklidir. Şarkı aynı zamanda Spears düzenleme albümü Greatest Hits: My Prerogative'de de yer almaktadır.

Tessa Allen

Tessa Allen (doğum 7 Ağustos 1996) sinema çıkışını Enough adlı filmde Jennifer Lopez`in oynadığı karakterin kızı Gracie`yi oynayarak yapmış olan Amerikalı bir çocuk oyuncudur.2001`den Aralık 2002`ye kadar NBC`de yayınlanan Providence adlı dizide Hannah Ha...

Jennifer López

Jennifer Lynn López (24 Temmuz 1969, New York), ABD'li oyuncu, şarkıcı, moda tasarımcısı, dansçı ve yapımcı ve oyuncu

Jennifer Lynn López

Jennifer Lynn López (24 Temmuz 1969, New York), ABD'li oyuncu, şarkıcı, moda tasarımcısı, dansçı ve yapımcı ve oyuncu

Mariah Carey

Mariah Carey, 27 Mart 1970'de dünyaya geldi. Henüz 3 yaşındayken annesi ile babası ayrıldı. Bu ayrılığın ardından Carey, büyük sıklıkla annesinin yanında kalmaya başladı.

LiLo

*Lilo ya da Li-Lo, İngiliz basının Lindsay Lohan`a verdiği kısaltma ``(Jennifer Lopez`in J-lo olarak kısaltılması örnek alınmıştır)``.*LILO (İng. Liner In and Liner Out), dış ticaret işlemlerinde kullanılan ve daha çok deniz taşımacılığına ait uluslarara...