Etiket: Ellen DeGeneres

Pauly Shore Is Dead

Pauly Shore is Dead 2003 yapımlı Türkiyede çıkmamış bir filmdir.Film aslında belgesel tadında geçen gerilim ve komedi karışımlı oldukça ilginç bir yapım.Yönetmenliğinide Pauly Shore`nin yaptığı film Pauly Shore`un (komedyen) başına gelenlerin ve ölümüyle...

Mr. Wrong

Mr. Wrong 1996 yapımlı Nick Castle yönetmenliğinde başrollerini Ellen DeGeneres ve Bill Pullman`ın oynadığı romantik komedi film.

Edtv

EdTV 1999 yapımlı yönetmenliğini Ron Howard`ın yaptığı komedi filmi. Filmin konusu bir tv yapımcısı Cynthia (Ellen DeGeneres`in birinin hayatını tüm gün görüntülemek fikrini ve bunun için ED`i seçmeleridir. Film The Truman Show benzeri bir yapımdır.

Dr. Dolittle (film)

Dr. Dolittle 1998 yapımlı ailecek izlenebilecek türden bir komedi filmi.

Coneheads

Sivri Kafalar (Coneheads) 1993 yapımlı bir komedi filmi.Başrollerinde Dan Aykroyd ve Jane Curtinin oynadığı Saturday Night Livenin bir skeçinden yola çıkarak yapılmışdır.Yönetmenliğini Steve Barronun üstlendiği filmin yapımcısı Lorne Michaels.Tom Davis,Da...

Chapstick lezbiyen

Makyaj yapmayan ve/veya kadın güzellik ve stilinin sterotiplerini uygulamayan, hatta bu sterotipleri reddeden lezbiyenleri tanımlamak için kullanılan bir terimdir.

Chapstic lezbiyen

Makyaj yapmayan ve/veya kadın güzellik ve stilinin sterotiplerini uygulamayan, hatta bu sterotipleri reddeden lezbiyenleri tanımlamak için kullanılan bir terimdir. Chapstick, İngilizcede dudak koruyucusu anlamına gelir.