Etiket: Buenos Aires

Sergio Agüero

Sergio Leonel "Kún" Agüero (d. 2 Haziran 1988 , Buenos Aires.Arjantin`li forvet oyuncudur.

Pop'love

Popmundo (eski adıyla Popomundo) Extralives AB'nin geliştirdiği, tarayıcı üzerinden oynanan online bir "rol yapma" oyunudur. Sanal müzik sanayisinde şöhrete kavuşmak oyunun ana fikridir.

Lugano (anlam ayrımı)

Lugano, aşağıdaki anlamlara gelebilir:

Córdoba eyaleti

Córdoba eyaleti (Okunuşu: Kordoba, İspanyolca: Provincia de Córdoba) Arjantin'in merkezinde yer alan bir eyaletidir. Eyalet başkenti olan Córdoba, ülkenin ikinci en büyük şehridir.

Cris Morena

Cris Morena (d. 23 Ağustos 1956, Buenos Aires, Arjantin) Sinema yapımcısı, yönetmen.

Corrientes eyaleti

Corrientes eyaleti (Okunuşu: Korriyentes, İspanyolca: Provincia de Corrientes Arjantin'in kuzeydoğusunda, Mezopotamya bölgesinde bulunan bir eyalettir.

Chubut eyaleti

Chubut eyaleti (Okunuşu: Çubut, İspanyolca: Provincia del Chubut, Galce: Talaith Chubut) Arjantin'in güneyinde, 42. ve 46. güney enlemleri arasında yer alan bir eyalettir. Kuzeyinde Río Negro eyaleti, güneyinde Santa Cruz eyaleti, batısında And dağları il...

Arjantin'in eyaletleri

Arjantin 23 eyalete (İspanyolca: çoğul ``provincias``, tekil ``provincia``) ve bir federal bölgeye (``Capital de la República`` ya da ``Capital de la Nación``, gayriresmi olarak ``Capital Federal``) bölünmüştür. Federal bölge ve tüm eyaletlerin kendi anay...