Etiket: Bayrampaşa

Bayrampaşa: Ben Fazla Kalmayacağım

Bayrampaşa: Ben Fazla Kalmayacağım, 2007 yapımı bir Hamdi Alkan filmidir. İlklerin filmi olan Bayrampaşa'nın senaryosu ve müziği gerçek Bayrampaşa Cezaevi mahkumları tarafından yapılmıştır.

Yenimahalle, Beykoz

Yenimahalle, Beykoz ilçesinin mahallelerinden biridir. Anadolu Hisarı ve Göksu mahalleleri arasındadır. Mahalle pazarı her hafta Salı günü Yenimahalle`den Göksu`ya inen Kandilli Caddesi`nde kurulmaktadır.

Haraççı, Gaziosmanpaşa

Bilgikutusu Türkiye belde

Gaziosmanpaşa'nın Mahalleleri

İstanbul ilinin, TBMM'de, 6 Mart 2008 tarihinde kabul edilen ve 22 Mart 2008 tarihli Resmî Gazete'de yayınlanan 5747 sayılı yasa uyarınca 39 ilçesi vardır. Bunlardan 25'i Avrupa Yakası'nda; 14'ü ise Anadolu Yakası'nda bulunur.

Büyükkılıçlı, Silivri

Büyükkılıçlı, İstanbul ilinin Silivri ilçesine bağlı bir köydür.

Bayrampaşa, Demirözü

Bayrampaşa, Bayburt ilinin Demirözü ilçesine bağlı bir köydür.

Altıntepsi Makelspor A.Ş.

Altıntepsi Makelspor, İstanbul, Bayrampaşa ilçesinin Altıntepsi mahallesinin spor takımı. Amatör Lig'de mücadele eden takım, bir dönem 3. Lig'e kadar yükselebilmeyi başarmıştır.

Adapark

Adapark, Bayrampaşa, İstanbul ilçe sınırları içerisinde bulunan sosyal dinlenme alanıdır. 2003 yılında hizmete açılan parkta tenis kortları, koşu parkuru, basketbol sahaları, halı sahalar, açık hava salonu, küçük hayvanat bahçesi ve kafeler bulunmaktadır....

İstanbul ilinin ilçeleri

İstanbul ilinin, Türkiye Büyük Millet Meclisinde, 6 Mart 2008 tarihinde kabul edilen ve 22 Mart 2008 tarihli Resmî Gazete'de yayınlanan 5747 sayılı yasa uyarınca 39 ilçesi vardır. Bunlardan 25'i Avrupa Yakası'nda; 14'ü ise Anadolu Yakası'nda bulunur.