Etiket: Avatar: Son Hava Bükücü

Katara

Katara adlı karakter Avatar: Son Hava Bükücü (``Avatar The Last Airbender``) adlı anime dizinin bir karekteridir. Avatar Aang`ın yandaşı ve Sokka`nın kız kardeşidir.

Iroh

Iroh, Avatar: Son Hava Bükücü (``AVATAR: The Last Airbender``)adlı anime dizinin karekterlerinden biridir. Yaşlı, iyi kalpli, Ateş Ulusu tahtının gerçek varisidir. Eğlenceli ve çok bilge bir adamdır. Nadir yıldırım bükme ustalarından biridir. Prens Zuko`y...

Azula

Azula Avatar:Son Hava Bükücü (Avatar The Last Airbender)adlı anime dizinin karekterlerinden biridir. Acımasız Ateş Ulusu`nun acımasız prensesidir. Zuko`nun kız kardeşidir. Yıldırım bükme konusunda ustadır. Ateş Lordu Ozai`nin en sevdiği çocuğudur. Mai ve...

Avatar son hava bükücü

Diziden uyarlanan macera filmi için Son Hava Bükücü'ye bakınız. Avatar: Son Havabükücü (Özgün adı: Avatar: The Last Airbender), ABD kaynaklı Emmy Ödüllü çizgi dizi.

Avatar (anlam ayrım)

*Avatar: Son Hava Bükücü - ABD kaynaklı animasyon televizyon dizisidir

Ateş kralı Ozai

Ateş Kralı Ozai (Özgün adı: Fire Lord Ozai), Avatar: Son Havabükücü adlı anime dizinin yüzü pek gözükmeyen kötü karakteri. Ateş Ulusu'nun kralıdır.

Ateş Lordu Sozin

Ateş Lordu Sozin Avatar: Son Hava Bükücü (``Avatar The Last Airbender``) dizisinin bir karekteridir. Büyük yüz yıl savaşını başlatmıştır. Avatar Roku`yu ölüme terk eden kişidir.

Appa

Appa, Avatar: Son Havabükücü adlı anime dizide kurgusal hayvan. Appa, Avatar'ın hayvanı, eski dostu olan uçan bir bizondur.

Amiral Zhao

Amiral Jao, Avatar: Son Havabükücü animasyon dizisinde yardımcı karakter. Ateş Ulusu amiralidir.