Etiket: 9 Nisan

Hilary Duff: This Is Now

Hilary Duff: This Is Now MTV adlı Amerikan müzik kanalının Hilary Duff hakkında yaptığı ve yayınladığı belgesel benzeri bir programdır. Program, 2007 yılının Nisan ayında, ilk bölümü 3 Nisan'da ve ikinci bölümü 9 Nisan'da olmak üzere yayınlanmıştır.

Süperstar (albüm)

Ajda Pekkan'ın Nisan 1977'de yayınladığı 4. stüdyo albümü.

Superstar (albüm)

Ajda Pekkan'ın Nisan 1977'de yayınladığı 4. stüdyo albümü.

Naman Keïta

Naman Keïta (d. 9 Nisan 1978, Paris) Fransız atlet.

Metin Dirimtekin

Metin Dirimtekin, (d. 1927 Eskişehir Türkiye), Türk bürokrat.

Leyla Halid

Leyla Halid (ليلى خالد laylà ẖālid; 9 Nisan 1944) Filistin Halk Kurtuluş Örgütü'nün bir üyesi. Şu anda Filistin Ulusal Yönetimi'nin bir üyesidir.

Kurdıstan

Kürdistan (Arapça: كردستان Kurdistân, Farsça: کردستان Kordestân, Kürtçe: Kurdistan / کوردستان Kwırdıstan, Kafkaslar'ın güneyi ve Orta Doğu'da, Ermenistan, Irak, İran, Suriye ve Türkiye'ye ait toprakların bir kısmını kapsayan coğrafi bölge.

Jorge Andrade

Jorge Andrade 9 Nisan 1978 yılında doğan Portekiz`li futbol oyuncusudur.Kariyeri Juventus`ta devam etmektedir.Bu takımın defas oyuncusudur.Bu sezon Deportivo de La Coruna`dan transfer edilmiştir.

Jan Trousil

Jan Trousil (d. 9 Nisan 1976, Kutná Hora, Çek Cumhuriyeti), Çek futbolcu. 192 cm boyundadır ve savunma oyuncusu olarak görev yapmaktadır. Şu anda, aynı zamanda kaptanlık görevini üstlendiği 1.FC Brünn`de oynamaktadır.

Hasan Semih Özmert

Hasan Semih Özmert, (d. 1921 Üsküdar, İstanbul Türkiye), Türk hukukçu.