Chicago Underground Film Festival

Tad

Seattle'lı underground grunge grubu.

Emir Kusturica

Emir Kusturica (Kusturitsa diye okunur) Sırp: Емир Кустурица (d.

Sansar salvo

18 Ağustos 1989 İstanbul / Kadıköy doğumlu Sansar, ilk sözlerini 2000 yılında yazdı. İlk rap kaydını ise 2002 yılında yaptı. Sansar, 2004 yılına kadar çeşitli MC`lerin underground albümlerinde konuk olarak yeraldı.

Yüksel Aksu

Yüksel Aksu (sinemacı)

Rapozof

İsmi: Rapozof

Underground (film)

Yeraltı (Sırpça : Подземље, Podzemlje, İngilizce: Underground) Emir Kusturica tarafından yönetilmiş ve Duşan Kovacevic tarafından senaryosu yazılmış 1995 yapımı film. Kusturica'nın en iyi filmlerinden biri kabul edilir.

Underground Sinema

Yeraltı sineması veya underground sinema, yalnızca Amerikan deneysel sinemasını belirten bir terimdir. Terim, ilk kez eleştirmen Manny Farber tarafından 1930'lu ve 1940'lı yıllarda maço serüven filmlerini anlatmak için kullanılmıştır.

Underground serisi (Albüm serisi)

Underground Serisi - Linkin Park'ın remix şarkılardan oluşan albüm serisidir. Şimdiye kadar 9 albüm çıkartılmıştır. İlk albüm (Underground 1.0), 1999'ta Hybrid Theory (EP) adı ile çıkartıldı. En son 2009'ta Underground 9.0 piyasaya sürüldü. 2008 yılında S...

Jeff Fischer

Jeff Fischer (d.1968) reklamlarda, çizgi film ve video oyunları ile yaptığı çalışmalarla bilinen bir Amerikan seslendirme aktörü. 2005 yılında Teen Choice Ödüllerine aday gösterildi.